Zmiany, zmiany, zmiany

Czyli blogowanie czas zacząć. Mówiąc szczerze, w tym roku zamierzałem na samym początku napisać o zakończeniu wprowadzania zmian, natomiast (na całe szczęście) będzie zupełnie odwrotnie. W tym artykule wspomnę o tym, co nowego słychać w naszej firmie.

Po pierwsze zmieniliśmy szyld, adekwatny do naszej oferty – „odzież nie tylko do pracy”. Mając na uwadze fakt, iż nie wszystkich Klientów może ta drobna zmiana zainteresować, przejdę do ciekawszego zagadnienia – akcji promocyjnych.

Jako wieloletni dystrybutor marki DELTA PLUS pomagamy w rozpowszechnianiu wszystkich akcji tej marki. Co więcej, każdą z nich będziemy przeprowadzać wspólnie. Ponadto, oferujemy możliwość skorzystania z kodów rabatowych, które finalizuje się już w koszyku. W chwili obecnej obowiązuje 10% rabatu na specjalną grupę zatytułowaną „przeciwsłoneczne okulary BOLLE” i dla czytających tego bloga. Kod, z którego możecie skorzystać to: Z3RB5R7RSJB2S76. Należy się jednak spieszyć, ponieważ jest on ważny do końca 22 marca 2015r.

Warto również wiedzieć, iż w bocznym menu pod nazwą „katalog” wprowadzamy nowe kategorie, które przenoszą wprost do promowanych artykułów. Sugerujemy zacząć od grupy Promocja WELDAS.

Więcej o kodach napiszę następnym razem.