Telefon: 77 4581642
Waluta:
PLN
Towar polecany Super jakość
Bluza robocza Planam 2112 CANVAS 320 biała rozmiar50

Charakterystyka kolekcji CANVAS:

Warunki pracy bywają różne i zależą od branży, dlatego bardzo ważna jest odzież robocza indywidualnie dostosowana do praktycznych potrzeb. Do zastosowań w ekstremalnych warunkach z uwzględnieniem aspektów bezpieczeństwa najlepszym wyborem jest kolekcja ochronnej odzieży roboczej CANVAS 320 firmy PLANAM – ta kolekcja markowej odzieży, która spełnia, a nawet przekracza najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa: CANVAS 320 – innowacyjna tkanina: niezwykle odporna na niszczenie, oddycha i zapewnia odpowiednią temperaturę ciała, została przetestowana pod kątem obecności szkodliwych substancji i wyprodukowana bez ich zastosowania, CORDURA® – wielofunkcyjny materiał uszlachetniony powłoką TEFLON® w najmocniej obciążanych miejscach: odporna na rozrywanie i ścieranie, co zapewnia długą żywotność tkaniny, niebrudząca się i wodoszczelna, co zapewnia łatwą pielęgnację, odblaskowe naszywki z materiału odblaskowego 3M™ SCOTCHLITE™ – zintegrowane bezpieczeństwo: dobra widoczność w ciemności i przy złej pogodzie zmniejsza ryzyko wypadku, wyposażona dodatkowo w: praktyczne dodatki, na przykład wszystkie modele mają kieszeń na telefon komórkowy.

Dużo na niej, dużo w środku, duży komfort!

2 obszerne kieszenie z tkaniny CORDURA o bardzo dużej odporności na ścieranie i rozdarcie, paski odblaskowe przy wszyciu rękawów i na patkach kieszeni, 2 kieszenie na piersi, po lewej z patką i zatrzaskami, po prawej z dodatkowo naszytą kieszonką na telefon komórkowy, kieszonka na lewym ramieniu z podwójnymi przegródkami na długopis, ściągacz z gumką w pasie, kryte zapięcie na zatrzaski z przodu, regulowane na zatrzaski ściągacze rękawów, zawieszka na kołnierzu.

Materiały:

tkanina podstawowa: 65 % poliester, 35 % bawełna mieszanka CANVAS, ok. 320 g/m², spód tkaniny lekko wyczesany, bardzo przewiewny i wytrzymały, ochrona przed przetarciem i zbieganiem wg DIN EN ISO 6330

Wzmocnienia: 100% nylon, oryginalna tkanina CORDURA® z oryginalną powłoką TEFLON®,  splot płócienny,  ok. 310 g/m², miękko wykończone. CORDURA® jest tkaniną ekstremalnie odporną na rozdarcia i przecieranie.

Wykończenie zabezpieczające:  Odblaskowe naszywki z materiału odblaskowego 3M SCOTCHLITE 8910, srebrne.

Produkt spełnia normę Protect 80 dotyczącą ochrony przed promieniowaniem UV oraz OEKO-Tex Standard 100.

 

Przeglądasz ofertę archiwalną

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie