Telefon: 77 4581642
Waluta:
PLN
Okulary ochronne Bolle RUSH HD bezbarwne hydrofobowe odporne na zarysowania

Zupełna nowość w ofercie firmy BOLLE, okulary RUSH w których zastosowano najnowsza technologię opracowana przez Bolle pod nazwą HD [opis poniżej].

Okulary te łączą w sobie szereg zalet niespotykanych dotąd w żadnych innych okularach. Doskonała panoramiczna widoczność, bardzo dobra widoczność przy umiarkowanym świetle, najwyższa ochrona przed promieniowaniem UV oraz najwyższa skuteczność filtracji szkodliwego dla oka światła niebieskiego. Dodatkowo okulary te przepuszczają aż 96% światła. Idealna optyczna jakość przy modernistycznym wzornictwie i umiarkowanej wadze. W opakowaniu detalicznym zawarto sznureczek do okularów.

TECHNOLOGIA HD: rewolucyjny powłoka o wyjątkowej jasności i światła.

Powłoka HD może być stosowany do każdego rodzaju pracy, z wyjątkiem tych, które wymagają ochrony przeciwsłonecznej dla zastosowań przemysłowych. W przeciwieństwie do innych soczewek, noszących zapominają, że są chronione przez powłokę HD. Jej widoczny szybkość transmisji światła jest 96% w porównaniu z 92% konwencjonalnych jasnych obiektywów.

Wyposażony w powłokę hydrofobową w standardzie HD to prawdziwa bariera polimer i odporny na wodę i na zabrudzenia śladów.

HD innowacja:

• Jej 96% widoczny szybkość transmisji światła znacznie poprawia percepcję i jasności.

• Eliminuje efekt "odbicia powierzchniowych", zapewniając jednocześnie 99,99% UVA / UVB i ochronę przed uderzeniami.

• Powłoka HD zapewnia większą komfort widzenia w porównaniu z konwencjonalnymi obiektywami jasnych i ma znacznie wyższy wskaźnik akceptacji użytkownika.

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie