Telefon: 77 4581642
Waluta:
PLN
Towar polecany Rekomendacja sprzedawcy
Oprawa z grilamidu Bolle B808 B czarna
Oprawa z grilamidu Bolle B808 B czarna
Oprawa z grilamidu Bolle B808 B czarna

Oprawa B808B z GRILAMIDU materiału (poliamidu) bardzo wytrzymałego przy niskiej wadze (odpornego na promieniowanie UV) , dostępna w rozmiarach S (48/17) i L(54/17). Długość zauszników 140 mm. Soczewki z poliwęglanu (PC) lub CR39.  Zakres korekcji: sferyczne +8/-8 D; cylindryczne +6/-6 D.

Model beż śrub pozwala na szerokie stosowanie w przemyśle spożywczym i rolnictwie, a także dla hutników ze względu na brak elementów metalowych (równomirne nagrzewanie się i stygnięcie.

Cena zawiera w sobie kompletne okulary w widocznej oprawie dostarczane w twardym etui oraz ściereczkę z mikrofibry do czyszczenia okularów. Wykonywane są na podstawie recepty, zgodnie z norma EN166 i zawierają wszelkie niezbędne oznaczenia.

Dołączony dokument jest też polisą ubezpieczeniową wzroku pracownika na sumę 5000 GBP.

Odporność mechaniczna F (stalowa kulka 6mm o wadze 0,86g i prędkości 45 m/s). Każde wykonane okulary otrzymują swój unikalny numer seryjny, na podstawie którego można bez ponownej procedury pomiarowej zamówić duplikat w przypadku zagubienia lub zniszczenia pierwowzoru.

Wszystkie soczewki okularów są bez dodatkowych opłat pokryte innowacyjną powłoką PLATINUM BOLLE - dodatkowe zabezpieczenie soczewek przed parowaniem i zarysowaniem w stopniu przekraczającym wymagania stawiane w normie EN 166 (opcja K i N).

Waga oprawy L 20g oraz S 15g.

 

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie