Telefon: 77 4581642
Waluta:
PLN
Towar polecany Rekomendacja sprzedawcy
Oprawa z gumką Bolle TWISTER
Oprawa z gumką Bolle TWISTER

Doskonałe do wszelkich prac wymagających częstych zmian położenia w tym do prac na wysokościach. Rozmiar UNI (56/26). Długość zauszników 117 mm. Soczewki wykonane z poliwęglanu. Zakres korekcji: sferyczne +4/-4 D; cylindryczne +3/-3 D. Krzywizna 6

Do stoswania z paskiem lub bez. Bardzo szczelne a dzięki noszeniu z paskie uzyskują oznakowanie EN166 3F (ochrona przed kroplami)

Cena zawiera w sobie kompletne okulary w widocznej oprawie dostarczane w twardym etui oraz ściereczkę z mikrofibry do czyszczenia okularów. Wykonywane są na podstawie recepty, zgodnie z norma EN166 i zawierają wszelkie niezbędne oznaczenia.

Dołączony dokument jest też polisą ubezpieczeniową wzroku pracownika na sumę 5000 GBP.

Odporność mechaniczna F (stalowa kulka 6mm o wadze 0,86g i prędkości 45 m/s). Każde wykonane okulary otrzymują swój unikalny numer seryjny, na podstawie którego można bez ponownej procedury pomiarowej zamówić duplikat w przypadku zagubienia lub zniszczenia pierwowzoru.

Wszystkie soczewki okularów są bez dodatkowych opłat pokryte innowacyjną powłoką PLATINUM BOLLE - dodatkowe zabezpieczenie soczewek przed parowaniem i zarysowaniem w stopniu przekraczającym wymagania stawiane w normie EN 166 (opcja K i N).

Waga oprawy 47g.

 

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie