Telefon: 77 4581642
Waluta:
PLN
Nowość
Półbuty bezpieczne Lemaitre SANTO S3 CI SRC welurowe

Doskonałe obuwie bezpieczne francuskiej firmy Lemaitre-Securite w których wykorzystano najlepsze materiały oraz najnowsze technologie opracowane przez laboratorium Lemaitre'a.

Cholewki wykonane z pełnej wodoodpornej olejowanej skóry welurowej, dodatkowo zabezpieczone przed ścieraniem w miejscu piety i palców oraz wyposażone w specjalne ochrony kostek.

Za doskonały klimat wewnątrz obuwia odpowiada doskonała wkładka 3D SPACER charakteryzująca się wysokim transportem wilgoci dzięki czemu utrzymuje suche stopy oraz bardzo dużą odpornością na ścieranie.

Podeszwa HELIUM zabezpieczająca prze przenoszeniem zimna do wewnątrz obuwia, specjalnie zaprojektowana do bezpiecznej pracy na drabinach i rusztowaniach posiadająca specjalne ząbki, w której zastosowano technologię PARABOLIC niwelującą zmęczenie oraz zwiększająca przyczepność oraz technologię podwójnego okienka WINDOW BI-DENSITE przenoszącej wstrząsy powstające podczas każdego kroku do części pięty, w której niemalże w całości są pochłaniane.

Wkładka antyprzebiciowa wykorzystująca technologię DUO-PROTECTION stanowiącą podwójną barierę ochronna przed przebiciem stopy, składającą się z dwu warstw: stalowej i tekstylnej.

Oznaczenie CE zgodne z norma EN ISO 20345 S3 CI SRC

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie