Telefon: 77 4581642
Waluta:
PLN
Spodnie do pasa Planam 2125 CANVAS 320 khaki rozmiar 52

Charakterystyka kolekcji CANVAS:

Warunki pracy bywają różne i zależą od branży, dlatego bardzo ważna jest odzież robocza indywidualnie dostosowana do praktycznych potrzeb. Do zastosowań w ekstremalnych warunkach z uwzględnieniem aspektów bezpieczeństwa najlepszym wyborem jest kolekcja ochronnej odzieży roboczej CANVAS 320 firmy PLANAM – ta kolekcja markowej odzieży, która spełnia, a nawet przekracza najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa: CANVAS 320 – innowacyjna tkanina: niezwykle odporna na niszczenie, oddycha i zapewnia odpowiednią temperaturę ciała, została przetestowana pod kątem obecności szkodliwych substancji i wyprodukowana bez ich zastosowania, CORDURA® – wielofunkcyjny materiał uszlachetniony powłoką TEFLON® w najmocniej obciążanych miejscach: odporna na rozrywanie i ścieranie, co zapewnia długą żywotność tkaniny, niebrudząca się i wodoszczelna, co zapewnia łatwą pielęgnację, odblaskowe naszywki z materiału odblaskowego 3M™ SCOTCHLITE™ – zintegrowane bezpieczeństwo: dobra widoczność w ciemności i przy złej pogodzie zmniejsza ryzyko wypadku, wyposażona dodatkowo w: praktyczne dodatki, na przykład wszystkie modele mają kieszeń na telefon komórkowy.

Spodnie stanowią nową skalę jakości!

Kieszonki na kolanach z tkaniny CORDURA®, 2 obszerne kieszenie z CORDURA®, po prawej podwójna kieszonka na miarkę z tkaniny CORDURA®, paski odblaskowe na lamówce i patkach kieszeni, kieszeń na lewym udzie z patką i zatrzaskami, naszyta na nią kieszonka na telefon komórkowy, ściągacz z gumką w pasie, po prawej 1 wzmocniona kieszeń z tyłu, okrągły ściągacz z 7 szlufkami na pasek i dżinsowym guzikiem, rozporek na zamek błyskawiczny spodni.

Artykuł posiada certyfikat ochrony kolan poziom 1 w połączeniu z podkładką pod kolana PLANAM (nr art. 9901027) wg normy EN 14404, typ 2.

Materiały:

tkanina podstawowa: 65 % poliester, 35 % bawełna mieszanka CANVAS, ok. 320 g/m², spód tkaniny lekko wyczesany, bardzo przewiewny i wytrzymały, ochrona przed przetarciem i zbieganiem wg DIN EN ISO 6330.

Wzmocnienia: 100% nylon, oryginalna tkanina CORDURA® z oryginalną powłoką TEFLON®,  splot płócienny,  ok. 310 g/m², miękko wykończone. CORDURA® jest tkaniną ekstremalnie odporną na rozdarcia i przecieranie

Wykończenie zabezpieczające:  Odblaskowe naszywki z materiału odblaskowego 3M SCOTCHLITE 8910, srebrne.

Produkt spełnia normę Protect 80 dotyczącą ochrony przed promieniowaniem UV oraz OEKO-Tex Standard 100.

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie