Telefon: 77 4581642
Waluta:
PLN
Rekomendacja sprzedawcy
Spodnie do pasa Planam HIGHLINE 2711 czarne

Wygodne i elastyczne.

Spodnie robocze z linii HIGHLINE to 2 kieszenie klasyczne boczne, 2 naszyte kieszenie kolanowe z kolorowymi aplikacjami, otwory kieszeniowe z patkami kieszeniowymi ozdobione kolorowymi lamówkami, podwójna kieszeń na metrówkę, na lewej nogawce kieszeń z patką i zamkiem na rzep, ściągacz na gumkę w pasie, 2 kieszenie tylne z patkami, pas z 7 szlufkami na pasek, rozporek na zamek błyskawiczny.

Artykuł posiada certyfikat ochrony kolan poziom 1 w połączeniu z podkładką pod kolana PLANAM (nr art. 9901027) wg normy EN 14404, typ 2.

Produkt spełnia normę Protect 80 dotyczącą ochrony przed promieniowaniem UV oraz OEKO-Tex Standard 100.

Materiały:

Kolor główny i aplikacje: 65 % poliester, 35 % bawełna o splocie diagonalnym, ok. 285 g/m²
Kolor kontrastowy: 65 % poliester, 35 % bawełna tkanina CANVAS
, splot płócienny, ok. 320 g/m²

Odzież robocza z linii HIGHLINE to nowoczesny design i perfekcyjna jakość

Odzież robocza może być atrakcyjna. Dowodzi tego kolekcja HIGHLINE firmy PLANAM, która nie tylko spełnia, ale i przewyższa wszelkie wymogi odnośnie odzieży odpowiadającej aktualnym trendom. Zachwyca jej nowoczesny i awangardowy design wzbudza zachwyt. O jej jakości przekonują sprawdzone w praktyce cechy, dzięki którym PLANAM jest wiodącym dostawcą w tej dziedzinie: zastosowanie wysokiej jakości mieszanek tkanin ,perfekcyjne wykonanie i dopracowane detale oraz liczne, praktyczne szczegóły wyposażenia.

Nasza dokładna kontrola jakości daje użytkownikom odczuć, że są zawsze dobrze i bezpiecznie ubrani. HIGHLINE ubiera i przyciąga uwagę, długa lista zalet tej odzieży robi wrażenie: Materiały przyjemne w dotyku i odporne na zadrapania 3, -kolorowa optyka, duża trwałość i odporność na niszczenie dzięki potrójnym szwom w miejscach obciążenia. Aby użytkownicy długo mogli cieszyć się ubraniami, wszystkie modele wykonane są zgodnie z normą DIN EN ISO 6330 i dlatego nie kurczą się. Kolejna zaleta: cały asortyment jest poddawany kontroli przez międzynarodową organizację ekologiczną „Öko-Tex” w jednym z jej 14 renomowanych instytutów badawczo-rozwojowych ds. materiałów włókienniczych. Certyfikat zgodny z normą Öko-Tex 100 gwarantuje, że odzież HIGHLINE pod względem zdrowotnym nie budzi zastrzeżeń. Zawsze można się w niej czuć dobrze

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie