Telefon: 77 4581642
Waluta:
PLN
Spodnie ogrodniczki Planam 2133 CANVAS 320 szare

Klasyka z wyjątkowym wyposażeniem „3w1“, oferowana w całej palecie kolorów! 2 obszerne kieszenie z Cordury, kieszenie na kolanach z Cordury,

Po prawej podwójna kieszeń z Cordury na miarkę, pasy odblaskowe na lamówkach i patkach kieszeni

Po lewej kieszeń na udzie z patką i zatrzaskami, naszyta na niej kieszonka na telefon komórkowy, na klapie na piersi 1 kieszeń z patką i zatrzaskami i 1 kieszeń na zamek błyskawiczny Ś

ciągacz z gumką w pasie,

Z tyłu po prawej 1 wzmocniona kieszeń, regulacja obwodu z guzikiem jeansowym R

ozporek na zamek błyskawiczny, podwyższony tył z szelkami na krzyż, paski szelek z elastyczną gumową wstawką, bezpieczne zapięcia klamrowe na szelkach.

 

Canvas 320 - „3 w 1“ zapewnia wyższą jakość, komfort noszenia i bezpieczeństwo.

 

Tak jak różne są warunki pracy w różnych branżach, tak ważne jest, aby odzież robocza była wykonana odpowiednio do indywidualnych wymogów praktyki.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa w ekstremalnych warunkach użytkowania opracowany został asortyment odzieży roboczej PLANAM CANVAS 320, pierwszorzędna jakość - markowa kolekcja, spełniająca ponadprzeciętnie najwyższe wymogi jakościowe:

Canvas 320 – innowacyjna tkanina: niezwykle wytrzymała, aktywnie oddychająca, sporządzona bez szkodliwych substancji, zapewnia dobry mikroklimat dla całego ciała, Cordura – powlekane teflonem włókna wysokiej wytrzymałości, stosowane w miejscach szczególnie narażonych na zniszczenia: są odporne na zrywanie, przetarcia, zbieganie, zapewniają zatem długi okres użytkowania, a nie przyjmując wody i brudu ułatwiają konserwację, Paski odblaskowe z taśmy 3M Scotchlite – to zintegrowane bezpieczeństwo: są świetnie widoczne w ciemności i przy złych warunkach pogodowych, przez co redukują ryzyko wypadku, Dodatki! Praktyczne akcesoria: np. kieszonki na telefon komórkowy we wszystkich modelach.

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie