Telefon: 77 4581642
Waluta:
PLN
Szorty robocze Planam HIGHLINE kolor 2372 łupkowy

Idealne na lato.

2 kieszenie klasyczne boczne, podwójna kieszeń na metrówkę, otwory kieszeniowe z patkami ozdobione kolorowymi lamówkami, na lewej nogawce kieszeń z patką i zamkiem na rzep, ściągacz na gumkę w pasie, 2 kieszenie tylne z patkami, pas z 7 szlufkami na pasek, rozporek na zamek błyskawiczny.

 

Highline - Nowoczesny design, perfekcyjna jakość!

Odzież robocza może być atrakcyjna. Dowodzi tego kolekcja Highline firmy PLANAM, która nie tylko spełnia, ale i przewyższa wszelkie wymogi odnośnie odzieży odpowiadającej aktualnym trendom. Zachwyca jej nowoczesny i awangardowy design wzbudza zachwyt. O jej jakości przekonują sprawdzone w praktyce cechy, dzięki którym PLANAM jest wiodącym dostawcą w tej dziedzinie: zastosowanie wysokiej jakości mieszanek tkanin, perfekcyjne wykonanie i dopracowane detale oraz liczne, praktyczne szczegóły wyposażenia. Nasza dokładna kontrola jakości daje użytkownikom odczuć, że są zawsze dobrze i bezpiecznie ubrani.

 

Highline ubiera i przyciąga uwagę, długa lista zalet tej odzieży robi wrażenie: materiały przyjemne w dotyku i odporne na zadrapania, 3-kolorowa optyka, duża trwałość i odporność na niszczenie dzięki potrójnym szwom w miejscach obciążenia. Aby użytkownicy długo mogli cieszyć się ubraniami, wszystkie modele wykonane są zgodnie z normą DIN EN 26330 i dlatego nie kurczą się.

 

Kolejna zaleta: cały asortyment jest poddawany kontroli przez międzynarodową organizację ekologiczną „Öko-Tex” w jednym z jej 14 renomowanych instytutów badawczo-rozwojowych ds. materiałów włókienniczych. Certyfikat zgodny z normą Öko-Tex 100 gwarantuje, że odzież Highline pod względem zdrowotnym nie budzi zastrzeżeń. Zawsze można się w niej czuć dobrze.

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie